Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Bob and Lush

Bob & Lush buvo sukurtas savo šunims
Bob & Lush buvo sukurtas šio sauso maisto kūrėjų šunims, pavadinimas yra kilęs iš jų šunų vardų - Bob and Lush – šis sausas maistas buvo kuriamas dėl to, kad abu šunys buvo alergiški ir jautrūs maistui. Jiems buvo labai sunku rasti tinkamą hipoalerginį sausą maistą šunims.

Bob & Lush's pažadai jums (ir jūsų šuniui!)
1. Mes padarysime viską, kad jūsų šuns maistas būtų 100% sveikas ir pilnas natūralių gėrybių.
Bob and Lush didžiuojasi būdami kitokiais, šis maistas yra be jokių bereikalingų užpildų bei pigių bereikalingų priedų. Bob&Lush yra be saldiklių, skonio stipriklių bei be dirbtinių konservantų. Šis sausas maistas yra hipoalergenis, kadangi jo sudėtyje yra tik vienos rūšies mėsa. Taip pat mes vengiame dažnai pasitaikančių alergenų, tad puikiai tiks alergiškiems šunims!
2. Mes visada naudojame geriausius ingridientus – daug šviežios mėsos ir kokybiškas daržoves. 
Mūsų Bob&Lush Duck Kibble sauso maisto sudėtyje yra daugiau nei pusė (60%) antienos, o mūsų ėrienos konservuose net 70% ėrienos. Mes naudojame aukščiausios kokybės naudingas daržoves, tokias kaip bulvės, žirneliai ir morkos, kadangi jos yra maistingos ir lengvai virškinamos.
3. Sausas maistas išrankiems šunims.
Neskaitant šviežios mėsos ir daržovių esančiame šiame maiste, mes turime porą triukų, dėl ko šis maistas patinka net išrankiems šunims. Visų pirma tai mūsų sauso maisto granulės yra apvoliojamos ančių kepenėlėse, o šunys kepenėles dievina! Antra – mūsų kokybiškas sausas maistas yra sukurtas maišymui su mūsų ėrienos skonio konservais, dar gardesnei vakarienei – patiems išrankiausiems šunims.

Rasta 10 prekės(-ių).

Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)