Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Biocos

BIOCOS tai lietuviškos kometikos prekės ženklas

100% natūrali, augalinė kosmetika. Be kompromisų!

BIOCOS augintiniams. Natūrali kosmetik: šampūnas šunims, kondicionierius ilgaplaukiams šunims, losjonas kailiui, akių valiklis, gydantis ir nuo šalčio apsaugantis pėdučių balzamas, apsauginis purškalas nuo erkių ir kitų parazitų, antistresinis aliejus gyvūnams. 

BIOCOS kosmetikoje nenaudojame vandens. BIOCOS praturtina kosmetikos gaminius aktyviomis medžiagomis iš gamtos – biohialuronu, kosmetiniu šilku, dumbliais, aukščiausios terapinės klasės eteriniais aliejais, vitaminais, augaliniais ekstraktais, alpha hidroksi rūgštimis, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Gamyboje naudojame tik nerafinuotus aliejus, kurių masinės kosmetikos gamintojai vengia dėl itin aukštos kainos.

Biokosmetikoje nenaudojame parfumų, ftalatų, SLS, parabenų, sintetinių priedų ir konservantų, todėl mūsų gaminiai ne tik puoselėja grožį, bet ir yra saugūs naudoti net ir vaikams.

BIOCOS YRA DRAUGIŠKA GYVŪNAMS. Neatliekame bandymų su gyvūnais, mūsų nauji gaminiai testuojami laboratorijoje, o poveikis odai nustatomas dermatologiniais tyrimais bei pagal savanorių, išbandžiusių gaminį, vertinimus.

Rasta 14 prekės(-ių).

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)