Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Naturea

Šviežia nukaulinta žuvis ar mėsa, niekada neužšaldyta – tai pagrindinis ingredientas visuose Naturea Naturals maistuose šunims. Šioje produktų šunims linijoje svarbūs ne tik ingredientai, esantys šiame maiste, tačiau svarbu ir tai, ko nėra. Šis sausas maistas šunims yra be sojos, kukurūzų, kviečių, gliuteno, dirbtinių dažiklių ir konservantų. Šio maisto gamyboje naudojamos pažangios maisto nešaldymo technologijos dėka šis maistas gyvūnams yra itin aukštos maistinės vertės ir turi itin gerą skonį, kuris patiks jūsų išrankiam šuniui.

AR ŽINOJOTE, KAD ŠUNYS IR KATĖS YRA MĖSĖDŽIAI, GIMININGI VILKAMS IR LŪŠIMS?

Skirtingai nuo žolėdžių gyvūnų, mėsėdžiai turi trumpą, rūgštingą virškinamąjį traktą, pritaikytą virškinti mėsą, o ne grūdus. Ne paslaptis, kad grūdai buvo įtraukti į sausų maistų sudėtis dėl savo pigios kainos, tačiau jie gali pakenkti jūsų augintinio sveikatai, kadangi grūdai yra viena iš pagrindinių priežasčių, sukeliančių tokias bėdas kaip šuns nutukimas ir maisto alergijos.

Naturea kuria maisto produktus, atitinkančius jūsų augintinio poreikius. Naturea Naturals tai begrūdis sausas maistas, kurio gamyboje yra naudojami tik švieži ir kokybiški produktai, skirti žmonių vartojimui.

Naturea sausų maistų pagrindiniai ingredientai tai mėsa ar žuvis pagardinta saldžiosiomis bulvėmis, vaisiais, daržovėmis ir kvapniomis žolelėmis bei jūros dumbliais. Šis sausas maistas šunims turi mažai angliavandenių.

Jūsų augintinio fizinė gerovė priklauso nuo maisto kuriuo šeriate. Kokybiškas maistas šunims Naturea Naturals jūsų augintiniui suteiks pilnavertišką, sveiką dietą.

Rasta 31 prekės(-ių).

Rodoma 1-27 iš 31 prekės(-ių)